Toimetaja

Fotograaf: Rain Nahkur

Minu nimi on Marcus Keller ning ma olen Keller Media OÜ omanik. Lisaks ettevõtlusele olen olnud iseseisev investor alates 2014. aastast.

Minu investeerimisteekond sai alguse Forexist, kust liikusin edasi ühisrahastusse. Tänaseks keskendun investeerimistegevuses eelkõige aktsiaturgudele.

Kui ka sina soovid saada väikestviisi investoriks või oled lihtsalt huvitatud majandusteemadest ning tahaksid lugeda pisut kergemas võtmes kirjutatud lugusid, kutsun sind lugema veebiajakirja Eksponent.

Millega ma tegelen

Aastatel 2019-20 õppisin Genfi Ülikoolis finantsturge ja portfellihaldust.

Ettevõtte omanikuna on mul terve hulk erinevaid kohustusi – kui ma teeksin vale otsuse, võiks kõik kokku variseda. Minu peamine eesmärk on veenduda, et minu ettevõttel läheks majanduslikult hästi ja just see eesmärk on osutunud tööks, milles ma olen väga osav.

Ettevõtte algusaastatel oli meil küll mõningaid raskuseid, kuid me ei kaotanud kunagi sihti silmist. Tänaseks haldab meie ettevõte mitte üksnes klientide väljaandeid, vaid oleme kasvatamas ka omaenda brände.

Mis on Eksponendi suund

Eksponent käsitleb igapäevamajandust ja proovib selle teha igaühe jaoks mõistetavaks. Lisaks argistele majandusteemadele on meie eesmärk motiveerida ja toetada inimesi. Me usume, et inimestele pakuksid finantsteemad rohkem huvi, kui nendest teemadest räägitakse viisil, millest igaüks aru saab või millega igaüks oskab suhestuda.

Mida sa pigem loeksid: peenelt rafineeritud teksti, mis sisaldab keerukaid graafikuid ja pikki lohisevaid esseestiilis lauseid? Või seda, kuidas keegi ütleb otse ja ilustamata: “Majanduslangus on tulemus ja põhjus on järgnev…”?

Sa võid siinkohal küll mõelda, et seda kõike on ennegi tehtud ning sul on õigus. Samas aga on ka ratas juba leiutatud, ent keegi leiab alati uue nurga, mille kaudu rattale uus rakendus anda.

Seega, loe edasi ja vaata, mida Eksponent pakub!

Mis meid esile tõstab

Eksponent ei hoia end traditsioonilise majandusformaadi raamistikus. Me ei ole progressiivsed ega konservatiivsed – me ei vali üldse pooli. Ainus, mis meile korda läheb, on tõde või see, mida faktide põhjal saab tõeks pidada.

Meie missioon on rääkida lugusid nii nagu faktid neid lugusid jutustavad ning me ei karda ette võtta ka keerulisemaid teemasid. Kõik teemad ja inimesed on olulised ning mida rohkematest nurkadest midagi uurida, seda terviklikum on kogu pilt.

Selle sissejuhatusega kutsun sind lugema meie artikleid ja kõike, mida Eksponent endast kujutab.