Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika

Enne, kui sa alustad Eksponent.ee veebilehe kasutamist, palume tutvuda järgnevate tingimustega. Kui sa jätkad Eksponent.ee kasutamist, võetakse seda kui märki sellest, et sa nõustud tingimustega. Me hoolime külastajate privaatsusest ning palume, et sa ei kasutaks veebilehte, kui sa pole tingimustega tutvunud.

Käesolevaid tingimusi muudeti viimati: 18. veebruar 2021.

Ettevõtte andmed

Eksponent.ee haldaja on:

Keller Media OÜ
Registrikood: 12618219
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, A. H. Tammsaare tee 47, 11316, Eesti
Omanik ja kontaktisik: Marcus Keller
Kontaktmeil: marcus(@)eksponent.ee

Üldtingimused

Kogu veebilehel avaldatud info on üksnes informatiivne või arvamuslik. Eksponent.ee ei garanteeri, et veebilehel olev info on alati täpne, ajakohane või täielik.

Veebilehel on õigus muuta, eemaldada või parandada veebilehel olevat infot igal ajal ilma eelneva etteteatamiseta.

Intellektuaalse vara õigused

See veebileht on mõeldud isiklikuks kasutuseks, mitte kaubanduslikuks kasutamiseks. Kogu veebilehel olev sisu, sealhulgas (ent mitte piiratud selle loendiga) kogu tekst, graafika, pildid, logod, andmestik, tarkvara ja muud materjalid (koondatult kui “materjalid”) kuuluvad käesolevale veebilehele ja vastavate materjalide pakkujatele. Sa ei või levitada, vahetada, muuta, reprodutseerida, müüa ega edastada materjale mistahes eesmärkidel ilma Eksponent.ee veebilehe omaniku kirjaliku nõusolekuta.

Materjalid on kaitstud Euroopa Liidus kehtivate autoriõiguse seadustega. Veebilehel olevat sisu ei ole lubatud kasutada mitte kellelgi ilma Keller Media OÜ allkirjastatud loata, sh pole lubatud sisu kasutada teadus-, kooli-, uurimistöödeks või mistahes muudel otstarvetel ilma eelnevalt Keller Media OÜ-ga kooskõlastamata. Sisu kasutamise, tsiteerimise või muu taolise soovi korral pöörduge Keller Media OÜ poole eeltoodud kontaktandmete vahendusel. Keller Media OÜ jätab endale õiguse nõuda sisu kasutamise (sh reprodutseerimise, tsiteerimise jms) eest autoritasu. Autoritasu maksmisega mittenõustumisel ei tohi kasutada ühtegi osa selle veebilehe sisust.

Hüperlingid

Kui Eksponent.ee viitab oma sisus tekstisiseste linkidega kolmandatele pooltele, võtad sina kui külastaja täieliku riski selliste linkide kasutamisel. Eksponent.ee ei kanna vastutust sisu eest, mis on kolmandate poolte veebilehtedel. Eksponent.ee ei ole kinnitanud ega kontrollinud kolmandate poolte veebilehtede tõesust, täpsust, usaldusväärsust ja täielikkust.

Küpsised

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid – väikeseid tekstifaile, mis paigutatakse sinu seadmesse selleks, et pakkuda paremat kasutajakogemust. Küpsiseid kasutatakse üldiselt selleks, et pakkuda paremat kasutajakogemust või koguda anonüümseid jälgimisandmeid kolmandate poolte rakenduste nagu Google Analyticsi kaudu.

Küpsised aitavad muuta brausimiskogemuse mugavamaks. Kui sa soovid aga käesoleval veebilehel või mujal küpsised peatada, saad seda teha oma veebilehitseja seadete kaudu. Palun tutvu oma veebilehitseja juhistega või uuri lähemalt seda veebilehte, mis sisaldab juhiseid küpsiste peatamiseks.

Küpsiseid on kahte liiki: esimesed on püsiküpsised, mis salvestatakse seadme kõvakettale mõneks ajaks. Selliseid küpsiseid kasutatakse selleks, et jälgida veebilehe külastajate voogu ning koguda statistilisi andmeid, et saaksime seejärel parandada veebilehe kvaliteeti.

Teised küpsised on nö seansiküpsised, mis salvestuvad ainult seni, kuni sa veebilehel oled. Pärast veebilehitseja sulgemist kustutatakse sellised küpsised.

Sinu nõusolek küpsiseid kasutada salvestatakse 365 päevaks ning seejärel kustutatakse see automaatselt, misjärel pead sa uuesti meie küpsistega nõustuma/need keelama.

Kasutajate isikuandmed

Eksponent.ee on võtnud kasutusele kõik vajalikud ja mõistlikud meetmed selleks, et kaitsta veebilehe kasutajaid. Eksponent.ee kasutab SSL-turvasertifikaati ja mitmeid turvasüsteeme, tagamaks, et keegi ei saa veebilehele volitamata ligipääsu.

Eksponent.ee veebileht ei jaga andmeid kolmandate pooltega. Eksponent.ee ei salvesta ega müü mitte mingisuguseid isikuandmeid.

Eksponent.ee ei kogu ega salvesta mitte mingisuguseid isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid. Eksponent.ee veebilehe kasutamiseks ei pea sa esitama mitte mingeid isikuandmeid. Sul on õigus alati ka küpsised kustutada ja keelata. Sul on õigus küsida, milliseid andmeid sinu kohta on salvestatud või töödeldud. Kui sa keelad küpsised, ei mõjuta see veebilehe kasutamiskogemust.

Sa võid Eksponent.ee meeskonnaga ühendust võtta kontaktandmete vahendusel, kuid Eksponent.ee ei kogu, salvesta ega töötle selliseid andmeid mitte mingil viisil, välja arvatud ainult selleks, et sinu sõnumile vastata. Eksponent.ee ei kasuta sinu andmeid mitte mingil muul viisil, kui sa just ei palu seda.

Eksponent.ee töötleb isiku tuvastamist mittevõimaldavaid andmeid nagu näiteks seda, millist Eksponent.ee lehte on külastatud, kui kaua lehel on aega veedetud, millist veebilehitsejat on kasutatud, millist operatsioonisüsteemi on kasutatud. Nende andmete põhjal analüüsib Eksponent.ee veebilehe sooritust ja teeb selle põhjal otsuseid, et parandada veebilehe lehitsemise kogemust. Me kasutame selliseid andmeid statistilisel eesmärgil, et parandada veebilehe sisu.

Eksponent.ee on küll võtnud kasutusele kõik mõistlikud turvameetmed, kuid sa pead mõistma, et internetis pole andmevahetus kunagi täiesti turvaline. Me ei saa garanteerida täielikku andmekaitset ning sa pead ka ise kandma hoolt oma andmete turvalisuse eest.

Google Analytics

Eksponent.ee teeb koostööd analüütikaprogrammiga Google Analytics, mille omanik on Google LLC (1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, USA). Eksponent.ee kasutab Google LLC kogutud ja töödeldud andmeid selleks, et analüüsida, kuidas kasutajad veebilehte kasutavad, et saaksime veebilehe sisu ja funktsionaalsust täiendada.

Google võib kasutada kogutud andmeid selleks, et personaliseerida omaenda reklaamivõrgustiku reklaame. Nt sa võid näha Google’i reklaame, mis on seotud sinu poolt külastatud veebilehtedega.

Kogutavad isikuandmed: küpsised ja kasutusandmed.
Töötlemise asukoht: Ameerika – PrivaatsuspoliitikaLoobu jälgimisest

Eksponent.ee lehel kogutavaid isiku tuvastamist mittevõimaldavaid andmeid töötleb Google LLC. Andmete hulka võivad kuuluda järgnevad:

 • veebilehe ja sisulehtede vaatamiste hulk;
 • kui kaua lehel aega veedeti;
 • milliseid lehti külastati;
 • millist operatsioonisüsteemi ja seadet kasutatakse;
 • milline on külastaja geograafiline regioon (riik).

Kui sa soovid oma andmete kogumise ja töötlemise peatada, pöördu palun Google’i poole. Siin on juhend selle kohta, kuidas Google’i poolt kogutavaid andmeid kustutada. Palun tutvu ka Google’i privaatsuspoliitikaga.

Google Analyticsi kasutamise saab keelata ka selle laienduse abil. Alternatiivina saad küpsised keelata oma veebilehitseja seadetes. Google Analytics salvestab andmeid 14 kuuks ja seejärel need kustutatakse.

Koostööpartnerid

Eksponent.ee võib teha koostööd kolmandate poolte partneritega või ettevõtetega, kes maksavad meile komisjonitasu või reklaamtasu nende toodete/teenuste reklaamimise eest.

Me ei jaga mitte ühegi kasutaja andmeid kolmandate pooltega. Meie partnerlinkidele vajutades ja soovitatud teenuseid kasutades võime teenida komisjonitasu. See komisjonitasu võimaldab meil sulle pakkuda tasuta lugemiseks kvaliteetset sisu. Lingil vajutades aktiveerub jälgimisküpsis, mis võimaldab partneril näha, milliselt veebilehelt külastaja tuli ning seega on võimalik näha, kui palju kliente meie veebilehe kaudu saabus. Meil ei ole ligipääsu andmetele selle kohta, kes teenuseid tarbis või millisel määral. Me näeme üksnes müükide arvu ja kuupäevi, kuid me ei saa kunagi teada, milline isik ostu/tellimuse taga on.

Lahtiütlemine ja vastutus

Eksponent.ee veebilehel avaldatud info ja materjalid on esitatud ilma igasuguste garantiide ja lubadusteta. Me ei garanteeri ega luba, et veebilehel olev info on täielik või täpne. Me ei garanteeri, et veebileht, selle serverid või e-kirjad on vabad viirustest või kahjulikest komponentidest, kuna internetimaailmas ei ole võimalik lubada täielikku turvalisust mitte kunagi.

Eksponent.ee ei vastuta mitte mingisuguste kahjude või kaotuste eest, olgu need otsesed või kaudsed, seoses Eksponent.ee veebilehel esitatud sisuga, selle kasutamisega või selle funktsionaalsusega. Iga inimene vastutab ise oma tegude ja otsuste eest ning Eksponent.ee ei vastuta selle eest, kuidas isik kasutab veebilehte või milliseid otsuseid ta teeb veebilehel esitatud info põhjal. Enne teenuste kasutamist peab isik ise konsulteerima spetsialistidega. Eksponent.ee ei vastuta ühegi otsuse eest, mida isik teeb.

Veebilehe turvalisus

Sa ei tohi veebilehte kuritarvitada mitte ühegi viiruse, Trooja hobuse, pahavaralise tarkvara või sisuga, mille eesmärk on kahjustada Eksponent.ee tarkvara, tehnoloogiat ja sisu või teiste Eksponent.ee kasutajate huve. Sa ei tohi sooritada volitamata ligipääsukatseid veebilehele, selle serverile või andmebaasile. Sa ei tohi rünnata veebilehte ühegi tarkvara ega tööriistaga, mis kahjustab veebilehte.

Eksponent.ee teavitab mistahes taolistest katsetest ametivõimudele.

Tingimuste muutmine ja täiendamine

Eksponent.ee veebilehel on õigus muuta käesolevate tingimuste sisu igal ajal ilma eelneva teavituseta. Sa vastutad selle eest, et veebilehe kasutamisel igakordselt tutvuda tingimustega. Eksponent.ee ei vastuta selle eest, kui sa pole kasutustingimusi põhjalikult lugenud ning oled selle tulemusena sattunud mingite kaotuste või kahjude otsa.

Sinu õigused

Käesolevad tingimused ja privaatsuspoliitika on loodud silmas pidades isikuandmete kaitsmise üldmääruse reegleid.

Sul on Eksponent.ee veebilehega seoses järgnevad õigused:

 • õigus olla informeeritud;
 • õigus pääseda andmetele ligi;
 • õigus andmeid parandada;
 • õigus andmete kustutamisele;
 • õigus töötlemise piiramisele;
 • õigus andmete liikuvusele;
 • õigus keeldumisele;
 • õigused seoses automatiseeritud töötlemisega.

Kui sul on küsimusi oma andmete töötlemisega seoses, kontakteeru Eksponent.ee tiimiga aadressil marcus(@)eksponent.ee.